86-005 Białe Błota, Ciele ul. Przylesie 13

Przewaga techniki laserowej w procesie czyszczenia

Techniki czyszczenia laserowego (ablacja laserowa) określa się jako nieinwazyjne. Nie wymaga użycia ścierniwa do usuwania zanieczyszczeń, do czyszczenia stosujemy impulsy laserowe o precyzyjnie dobranych parametrach, dzięki czemu możemy dostroić impulsy do niemal każdej powierzchni.

Metoda ta jest wszechstronna i może być stosowana jako alternatywa dla procesów piaskowania, sodowania, czyszczenia suchym lodem i czyszczenia na sucho - zapewniając:

KONSULTACJE

Dzięki wsparciu firm i uczelni, niekwestionowanych autorytetów naukowych, oraz inżynierów, jesteśmy w stanie opracować najlepsze rozwiązania w procesie czyszczenia laserowego. Jesteśmy po to, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

DORADZTWO

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, intensywności prowadzonych badań osiągnęliśmy w wielu wypadkach wręcz niesamowite efekty czyszczenia. Doświadczenie, poparte praktyką i wiedzą naukową pozwala nam precyzyjnie określić potrzeby klienta. Zaproponować idealny dobór urządzenia laserowego o odpowiednich parametrach i konfiguracji.

PRACE CZYSZCZENIA

ECL TECH POLSKA dostarcza kompleksową, profesjonalną usługę czyszczenia laserowego, także bezpośrednio u klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w każdym, nawet jednostkowym, skomplikowanym procesie czyszczenia.

Dlaczego laserowe czyszczenie powierzchni?

Czyszczenie laserem to technologia bezdotykowa, bezpieczna dla środowiska i nieabrazyjna, jest to technologia niezwykłą precyzję, laser doskonale sprawdza się w czyszczeniu form wtryskowych oraz usuwaniu przebarwień termicznych czy tlenków. Czyszczenie laserem to rozwiązanie doceniane także przez przedsiębiorców, którym zależy na wzmocnieniu spoin przed spawaniem i polepszeniu adhezji powierzchni z farbą.
Technologię wykorzystujemy również do pełnego lub selektywnego usuwania nieprawidłowo nałożonych lub starych pokryć – to podstawa przy regeneracji narzędzi. Zaawansowane czyszczenie laserem może być stosowane również w procesie regeneracji zabytków – do odtłuszczania, oznaczania, grawerowania czy procesie, nadawania faktury wybranej powierzchni.

120

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

55

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

40

PROJEKTÓW W TOKU

72

AKTYWNYCH ZLECEŃ